Anna Korkozowicz

Poznaj mnie

Nazywam się Anna Korkozowicz. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki. Zawsze głęboko kochałam sztukę, kreatywność i odczuwałam chęć odkrywania nowych rzemiosł i technik. Mam to szczęście, że udało mi się przekształcić swoją pasję w biznes, który pozwala mi dzielić się miłością do ręcznie robionej biżuterii ze światem. Bycie jednoosobową firmą jest często wyzwaniem, ale daje mi również swobodę tworzenia oraz możliwość pracy nad każdym z elementów z troską i uwagą, na jaką zasługują. Każdy z egzemplarzy biżuterii, którą tworzę, jest odzwierciedleniem mojej pasji do kreatywności i mojego zaangażowania we wniesienie odrobiny magii do świata.  Biżuteria jest wykonana z dbałością o każdy detal, a kamienie do jej wykonania kupuje w najdalszych zakątkach świata. Zamierzam stale się doskonalić w sztuce projektowania i tworzenia biżuterii oraz urozmaicać swoją twórczość. Pragnę stworzyć nietuzinkową markę biżuterii dla nietuzinkowych kobiet i mężczyzn. 

Wszystkie produkty marki są projektowane i tworzone ręcznie w Polsce, w Milanówku pod Warszawą.

Moje wartości

Dokładam wszelkich starań, aby dostarczać Wam produkty najwyższej jakości, które są nie tylko piękne, ale także przyjazne dla środowiska.

Poświęcam się tworzeniu swoich dzieł z pasją, oddaniem i intencją. Pragnę, aby każda kolekcja moich wyrobów prezentowała unikalne połączenie intuicyjnej kreatywności i starannie wyselekcjonowanych minerałów, wyłaniające z siebie odrobinę mojego świata, a będące w Waszych rękach.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój leży u podstaw mojej marki. W projektach używam wyłącznie materiałów nadających się do recyklingu, bądź metali często już pochodzących z recyklingu, zmniejszając tym samym swój negatywny wpływ na środowisko. Wierzę, że każdy mały krok może mieć duże znaczenie i jestem zaangażowana w robienie tego, co w mojej mocy, aby chronić naszą planetę dla przyszłych pokoleń.

Jestem również głęboko oddana swoim klientom. Staram się tworzyć dla Was spersonalizowaną biżuterię, chętnie słuchając i starając się zrozumieć Wasz gust i preferencje. Moje staranne podejście do pracy zapewnia, że ​​każdy element jest starannie wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu biżuteria jest nie tylko piękna, ale także trwała. Wierzę, że zaangażowanie w jakość, zrównoważony rozwój i zadowolenie klientów wyróżnia moją markę w świecie biżuterii i niezwykle się cieszę, że mogę podzielić się z Tobą moją pasją.